Новина про зараження Дональда та Меланії Трамп стала найбільш обговорюваною в соцмережі. Тепер Twitter буде видаляти усі дописи, в яких користувачі бажають президенту США померти від коронавірусної хвороби.

Про це пише Vice.

Представники Twitter уточнили, що не блокуватимуть акаунти користувачів, які поширили дописи з побажанням смерті Трампу. Однак контактуватимуть з власниками сторінок або видалятимуть дописи самостійно.

«Твіти, в яких бажають смерті, серйозних тілесних ушкоджень або смертельної хвороби комусь, не дозволені і мають бути видалені», ㅡ зазначили в Twitter.

Про зараження Дональда та Меланії Трамп стало відомо 2 жовтня ㅡ про це у соцмережі повідомив сам президент США.

Новину особливо гаряче обговорювали через президентські вибори в США, які відбудуться вже 3 листопада. Багато противників Трампа влаштували кампанію «святкування» через його зараження, інші ж ㅡ співчували політику. 

Зокрема, колишня співробітниця президента Барака Обами та екскерівниця передвиборчої кампанії Гілларі Клінтон Зара Харім написала в соцмережі: «Це суперечило моїй моральній ідентичності впродовж останній чотирьох років, однак, сподіваюсь, він помре». Наразі цей твіт видалений, а сторінка Харім заблокована.

Водночас опонент Дональда Трампа, Джо Байден, побажав йому найшвидшого одужання та сказав, що молитиметься за здоров'я його сім'ї. 

Не обійшлось і без маніпуляцій. Один з найрезонансніших твітів написав Майкл Чернович, відомий політичний екстреміст та прибічник Трампа.Він зазначив: «Це найкраще, що могло статися з Трампом. Якщо він виживе ㅡ стане героєм».

Що зараз з Трампом?

Дональд Трамп перебуває у Національному військово-медичному центрі Уолтера Ріда, куди його госпіталізували раніше. За словами медиків, він проведе там «наступні кілька днів».

Особистий лікар Трампа Шон Конлі заявив, що президент почувається добре. За його словами, він перебуває у «гарному настрої» та готовий якнайшвидше покинути лікарню.

Дональд Трамп отримує різносторонню медичну допомогу, вільно дихає та ходить. Йому призначили лікування експериментальними препаратами на основі антитіл та «Ремдесивір».

Окрім дружини Меланії, в родині Трампа більше ніхто не має зараження COVID-19. Подружжя Трампів вирішили пройти тестування після того, як зараження виявили у помічниці президента Хоуп Хікс.

Поділитись: