Компанія Twitter заблокувала 201 акаунт у зв'язку з розслідуванням втручання Росії в президентські вибори США 2016 року.

Компанія Twitter заблокувала 201 акаунт у зв'язку з розслідуванням втручання Росії у президентські вибори США 2016 року.

Про це повідомляється у звіті компанії.

«З приблизно 450 облікових записів, якими Facebook нещодавно поділився в рамках своєї перевірки, ми прийшли до висновку, що 22 з них пов'язані з акаунтами в Twitter. Всі ці ідентифіковані облікові записи були вже припинені або ми їх негайно заблокували за порушення наших правил, в основному за порушення заборон на спам», — ідеться у повідомленні.

Разом з цими акаунтами виявлено ще 179 пов'язаних або з'єднаних акаунтів. За інформацією компанії, жоден з цих облікових записів не був зареєстрований в Twitter як рекламна.

«Ми продовжуємо розслідування цього питання і будемо вживати заходів щодо тих, хто порушує наші умови обслуговування», — йдеться в заяві.

Також повідомляється, що кремлівський телеканал RT, що мовить на шести мовах по всьому світу, витратив у 2016 році на платне просування своїх твітів $ 274 100.

Просувалися твітти, які були опубліковані на трьох основних акаунтах, які працюють на американську аудиторію: @RT_com, @RT_America і @ActualidadRT. Усього за ці гроші просувалися 1823 твітти.

У Twitter відзначили, що компанія веде діалог з комітетами з розвідки обох палат конгресу США, які розслідують приписуване Росії втручання у вибори.

«Сьогодні віце-президент з питань публічної політики Twitter Колін Кроуелл зустрівся з представниками комітетів з розвідки палати представників і Сенату для обговорення цих питань. Це поступальний процес, і ми будемо продовжувати співпрацювати зі слідчими», — пояснили в компанії.

Раніше повідомлялося, що соціальну мережу Twitter можуть зобов'язати проаналізувати діяльність акаунтів громадян Росії у період президентських виборів у США.

18 вересня Facebook надала спецпрокурору США дані акаунтів щодо реклами з РФ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook виявив докази активності РФ в соцмережі і змінить алгоритми. 

Нагадаємо, що на слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Раніше CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: