Економіка

ТИЛ ДОНБАСУ: Державі вугілля не потрібне?

Економіка/ТИЛ ДОНБАСУ: Державі вугілля не потрібне?
Зберегти
Вигляд

На шахті імені Стаханова не відвантажують вугілля на потреби держави, адже сама Україна його не забирає. Про це Громадському.Кременчук повідомили шахтарі. І хоча шахта розміщені на території, контрольованій Україною (місто Димитров, Донецька область), державне підприємство «Шахта імені Стаханова» залишається без замовлень та змушене відправляти працівників у неоплачувані відпустки та скорочувати.

Поки Україна шукає у Франції та ПАР, як закрити дірки з постачанням вугілля, мотивуючи це контролем сепаратистів над більшістю шахт Донбасу, тут готові відвантажувати дефіцитну продукцію. Вся затримка в самій державі, яка не поспішає забирати вугілля із шахти імені Стаханова. Така ситуація триває вже не один місяць.

«Мабуть, чиновникам при владі краще опановувати схеми закупівель закордоном, аніж купувати українське вугілля», – говорять шахтарі. Прийшовши на шахту, часто їх відразу відправляють у неоплачувану відпустку. Багатьом загрожує скорочення. 

Офіційне керівництво ситуацію коментувати не поспішає. А поки на території шахти накопичуються тони вугілля, яке могло б знадобитися на українських ТЕЦ.

/ Громадське.Кременчук

Пов`язані новини