Життя

Тимчук: Росія продовжує приховане військове вторгнення на Донбас

Життя/Тимчук: Росія продовжує приховане військове вторгнення на Донбас
Зберегти
Вигляд

Росія продовжує приховане військове вторгнення на Донбас. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Зокрема, крім важких озброєнь і військової техніки, на територію України проникають і найманці (в основному це військовослужбовці запасу, завербовані через військкомати РФ). Крім того, з російської території в Донбас перекидаються і російські військовослужбовці, які значаться в списках особового складу військових частин ЗС РФ.

Що стосується кадрових російських військовослужбовців, то їх на даний момент на території України діють не менше 300 осіб. Основна їх частина - володарі технічних військово-облікових спеціальностей. Постійне місце служби - в основному частині Південного військового округу РФ.

Дані військовослужбовці закидаються в Україну без документів, у формі без розпізнавальних знаків (формат «зелених чоловічків»).

Крім того, на території України діють і групи російського спецназу.

Перекинуті в Ростовську область до кордону з Україною штатні диверсійно-розвідувальні групи частин спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ були зорієнтовані на закидання в Україну 15 липня.

На ранок 16 липня відзначають присутність як мінімум 2 таких груп, що діють на території України, у прикордонних районах Луганської області.

Також підтверджуються дані про те, що артилерійські обстріли території РФ здійснюються бойовиками за вказівкою керівництва терористичних організацій, що діють в Донбасі», - йдеться у повідомленні.

Пов`язані новини