Компанія «Тедіс» спростовує звинувачення Антимонопольного комітету у ринковій змові та повідомила, що оскаржуватиме штраф, який їй присудили.

Про це повідомили у прес-службі компанії журналістам «Ліга.Бізнес».

«Тедіс Україна» заперечує звинувачення зі сторони Антимонопольного комітету про порушення законодавства у сфері захисту економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій», — повідомили у компанії.

Там також вважають, що Антимонопольний комітет ухвалив своє рішення «без належної доказової бази».

Нагадаємо, що компанію «Тедіс» та низку тютюнових компаній оштрафували на 6,5 мільярда гривень за порушення умов чесної конкуренції. Антимонопольний комітет зазначає, що ці компанії створили такі умови на ринку, які заважають виходу на нього нових тютюнових компаній.

З сукупного штрафу у 6,5 мільярда гривень, компанію «Тедіс» оштрафували на 3,4 мільярда гривень. Решту компаній — на суми від 80 мільйонів гривень до 810 мільйонів гривень.

Раніше Антимонопольний комітет України порушив справу проти компанії «ДТЕК Західенерго» (входить до енергетичного бізнесу Ріната Ахметова «ДТЕК») за порушення умов економічної конкуренції. У самій компанії ці звинувачення вважають необґрунтованими.

Поділитись: