Економіка

У 2015 році 1232 українці заробили понад 1 млн гривень кожен

Економіка/У 2015 році 1232 українці заробили понад 1 млн гривень кожен
Зберегти
Вигляд

У 2015 році 1232 громадянина отримали доходи, що перевищують 1 млн гривень, повідомляє Державна фіскальна служба.

Загальна сума задекларованого мільйонерами доходу становить 6 млрд гривень, йдеться у повідомленні.

Сума податку на доходи фізичних осіб, яку мільйонери самостійно визначили до сплати до бюджету складає 129,7 млн гривень, сума військового збору — 13,3 млн гривень.

«Загалом громадянами подано майже 217 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Найактивніше декларували свої статки жителі Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей», — йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, загальна сума задекларованого українцями доходу становить 15 млрд гривень. Це на 1,3 млрд гривень, або на 9% більше, ніж за аналогічний 2014 року.

«Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 424,2 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 134,3 млн гривень, або на 46%. Найбільші суми до сплати задекларовано у Києві, Харківській та Дніпропетровській областях», — заявили у ДФС.

Також, за даними декларацій, громадянами задекларовано до сплати 75 млн гривень військового збору.

«З початку деклараційної кампанії майже 48 тисяч осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню - 68,0 млн гривень, що на 3,9 млн гривень менше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомляє прес-служба.

Разом з тим, Україна очолила рейтинг найбідніших країн Європи від Credit Suisse.

/фото radiosvoboda.org/

Пов`язані новини