Зростання валового внутрішнього продукту у 2016 році в Україні було відчутно для громадян. Зокрема, спостерігалося зростання заробітних плат більш швидкими темпами

Зростання валового внутрішнього продукту у 2016 році в Україні було відчутно для громадян. Зокрема, спостерігалося зростання заробітних плат більш швидкими темпами.

Про це в ефірі Громадського повідомив виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський.

«Дійсно це було відчутно для громадян. Не зважаючи на те, що було підвищення тарифів, все одно зарплати зростали більш швидкими темпами. Так само по роздрібному товарообігу — зріст на 4%», — сказав він.

Також Вишлінський повідомив, що позитивна динаміка також простежувалась і по індексу споживчих настроїв, який вимірювався шляхом опитування.

«По індексу споживчих настроїв ми теж побачили, що в грудні цей індекс вийшов на рівень середини 2014 року», — додав він.

За його словами, загалом у роботі уряду за 2016 рік можна відзначити збереження жорсткої бюджетної політики, «і скоріш за все, підвищення мінімальної заробітної плати матиме нейтральний ефект для бюджету через ефект детінізації».

Зазначимо, що уряд оприлюднив 10 фактів про свою роботу за 2016 рік.

Згідно із оприлюдненими даними, ВВП України зріс на 2,2%. Також більше, ніж 440 днів Україна не купувала російського газу. Інвестиції в Україну за 9 місяців 2016-го року збільшились майже на 16,5%. Також 3,5 млн працівників отримали підвищення заробітної платні через подвоєння «мінімалки» .

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: