УКРАЇНА

У 2017 році до Таврійського університету вступили понад 500 студентів з окупованого Донбасу — ректор

6 вересня, 2017 22:23
УКРАЇНА/У 2017 році до Таврійського університету вступили понад 500 студентів з окупованого Донбасу — ректор
Зберегти
Вигляд
У 2017 році зросла кількість абітурієнтів з окупованого Донбасу, які подали заяви на вступ до відновленого у Києві Таврійського національного університету в Києві.

У 2017 році зросла кількість абітурієнтів з окупованого Донбасу, які подали заяви на вступ до відновленого у Києві Таврійського національного університету.

Про це в ефірі Громадського заявив ректор університету Володимир Казарін.

За його словами, заяви на вступ до університету подають як кримські абітурієнти, так і абітурієнти з окупованого Донбасу.

«Дві категорії студентів у нас наразі представлені з окупованих територій: це кримські та з Донбасу. Я хочу одразу наголосити, що (студентів, — ред.) з Донбасу цьогоріч спостерігався дуже великий ріст. Вони стали вибирати у значні мірі саме Київ», — сказав він.

Казарін уточнив, що цьогоріч кількість студентів з Донбасу, які були зараховані на навчання, склала в районі 500 — 550 осіб.

З окупованого Криму, за його словами, університет прийняв близько 115-120 студентів.

Він зазначив, що остаточна цифра буде відома через кілька днів, оскільки університет отримує додаткові місця, для того щоб ряд заяв з окупованого Криму були задоволені.

Таврійський національний університет був минулого року відновлений у Києві. Цьогоріч він пережив рекордну за кількістю абітурієнтів вступну кампанію — 5 із половиною тисяч поданих заявок. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини