ENRU

У Австралії блогерку оштрафували після зізнання у брехні про ракову хворобу

1e61267ffed143dee
Бель Гібсон Фото: elle.com.au

Суд у Мельбурні оштрафував блогерку Бель Гібсон на суму 410 тисяч австралійських доларів (близько $320 тисяч) після того, як з'ясувалось, що вона обманювала підписників і читачів, що хвора на рак.

Про це пише The Guardian.

Суд оштрафував блогерку через те, що вона не зробила благодійні внески після успішної публікації своєї книги. 25-річну Гібсон зобов'язали сплатити штраф владі штату Вікторія.

Протягом останніх місяців суд намагався покарати Гібсон після того, як вона реалізувала книгу про здорове харчування, що здатне вилікувати численні види раку.

Сама блогерка була відсутня на засіданні суду, оголошення вироку слухав її адвокат. Справи були порушені проти неї ще минулого року, однак вона не відвідувала засідань і не представила свої докази.

Обвинувачення вимагало оштрафувати Гібсон на суму в 1,1 млн австралійських доларів за порушення 5 законів про споживачів. Але адвокат домігся зменшення суми штрафу, оскільки попередню суму вона б не сплатила.

Книга Гібсон «The Whole Pantry» а також її сайт розповідали про боротьбу з раком за допомогою правильного харчування і здорового способу життя.

Її розповідь про те, як уникати традиційної медицини і лікувати себе їжею, потрапила у скандал у 2015 році, коли з'ясувалося, що вона не пожертвувала велику суму, яку обіцяла за гонорари, отримані завдяки успіху.

Пізніше в інтерв'ю австралійському жіночому тижневику в 2016 році Гібсон зізналась, що у неї ніколи не було раку.

Раніше у США суд зобов'язав холдинг Johnson&Johnson виплатити більше $110 мільйонів жінці з Вірджинії, яка заявила, що у неї розвинувся рак після використання продукції холдингу.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram