В іракській столиці, Багдаді, смертник атакував контрольно-пропускний пункт. Як повідомляє AP, щонайменше 11 людей загинули і близько 32 людей отримали поранення.

Проте точної кількості загиблих у результаті нападу наразі немає. За даними Reuters, число загиблих становить шість осіб.

За даними поліції, смертник прикріпив вибуховий пристрій собі на ногу і привів його у дію біля входу в один із шиїтських районів міста.

Жодне угруповування поки не взяла на себе відповідальність за атаку.

Цього місяця в Багдаді сталась низька вибухів та атак смерників. Зокрема, кількість загиблих в результаті вибухів 3 липня в Багдаді досягла 290 осіб. Спочатку вибухнула вантажівка- рефрижератор, а пізніше бомба спрацювала поблизу ринку в Аль-Шааб. Відповідальність взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Щонайменше 35 людей загинуло і 60 поранено в результаті вибуху 7 липня біля входу до шиїтського мавзолею в передмісті Багдада.

У результаті вибухів 14 липня у містах Багдад та Мосул загинули 10 осіб, ще 29 осіб отримали поранення. Вибухи прогриміли у громадських місцях, а також замінований автомобіль було підірвано біля блокпосту.

Поділитись: