Світ

У Баку сталася пожежа в наркологічному центрі, загинули щонайменше 24 людини

2 березня, 2018 15:49
Світ/У Баку сталася пожежа в наркологічному центрі, загинули щонайменше 24 людини
Зберегти
Вигляд
У столиці Азербайджану Баку сталася пожежа в Республіканському наркологічному диспансері, внаслідок якої загинули щонайменше 24 людини.

У столиці Азербайджану Баку сталася пожежа в Республіканському наркологічному диспансері, внаслідок якої загинули щонайменше 24 людини.

Про це повідомляє азербайджанське агентство АПА з посиланням на Об'єднання судово-медичної експертизи і патологічної анатомії.

Спочатку повідомлялося про 30 загиблих, проте пізніше стало відомо, що знайшли тіла 24-х загиблих.

Точна кількість загиблих і постраждалих з'ясовується.

Пожежа виникла близько 6 ранку за місцевим часом в одноповерховому корпусі Республіканського наркологічного центру в Хатаінському районі. У будівлі перебували лежачі пацієнти. 34-х вдалося врятувати. 

За попередніми даними, причиною пожежі стало коротке замикання в електричній мережі будівлі, ідеться у заяві Генеральної прокуратури, міністерств з надзвичайних ситуацій та міністерств внутрішніх справ.

«Вранці 2 березня сильний вітер став причиною короткого замикання в будівництві республіканського наркологічного центру, в результаті чого виникла пожежа. До місця події прибули пожежні машини та близько десяти бригад швидкої медичної допомоги міністерства охорони здоров'я», — ідеться у повідомленні.  

«Двісті пацієнтів та медичних працівників були вчасно евакуйовані. Їм надається необхідна медична та психологічна допомога», — ідеться у повідомленні міністерства охорони здоров'я країни.

На момент пожару в центрі перебували 55 пацієнтів. Загинули переважно лежачі хворі. 

Пожежу вдалося повністю загасити через три години.

Пов`язані новини