У столиці Бангладеш місті Дакка 29 червня сталося масштабне зіткнення двох суден на річці Буріганга, внаслідок якого щонайменше 32 людини загинули, з них троє дітей.

Про це повідомляє Dhaka Times

Так, човен Morning Bird відплив із району Муншиґандж в місті Дакка із близько 60 пасажирами на борту. На річці він зіткнувся із більшим судном «Майур-2», у якому перебували щонайменше 100 людей. За підозрою поліції, пором був переповнений. 

Наразі рятувальники виявили 30 тіл, зокрема 19 чоловіків, 8 жінок і 3 дитини. Екстрені служби продовжують пошуково-рятувальну операцію. Повідомляється, що число жертв може зрости.

Інспектор Управління внутрішнього водного транспорту Бангладешу зазначив, що після зіткнення деякі пасажири змогли доплисти до берега. 

Рятувальна операція для тих, хто пропав безвісти, все ще триває. Сім підрозділів пожежної служби та 14 водолазів працюють над порятунком постраждалих.

Нагадаємо, 29 травня 2019 року в Будапешті навпроти історичної будівлі угорського парламенту затонув прогулянковий катер із 35 пасажирами на борту.

Капітаном теплохода, який врізався в екскурсійне судно, був громадянин України Юрій С.

Його арештувала угорська поліція. Пізніше суд взяв українця під варту.

У поліції заявили, що капітан круїзного судна не надав деталей події під час допиту.

Угорська поліція повідомила 6 червня 2019 року про збільшення кількості жертв зіткнення теплохода Viking Sygin з прогулянковим катером на Дунаї в Будапешті до 19 людей.

Поділитись: