«Міжнародний інвестиційний банк» (МІБ) президента України Петра Порошенка не міг відмовити у відкритті та виведенні банківських рахунків екс-працівникам «Всеукраїнського банку розвитку», який належав сину президента-утікача Віктора Януковича.

Про це йдеться в прес-релізі МІБ.

У банку Порошенка наголосили, що діяли згідно з законом.

«Виконуючи ухвали суду про скасування арешту коштів, АТ «МІБ» не мало права ставити під сумнів законність судових рішень та перешкоджати клієнтам в подальшому розпоряджатися власними коштами, які визнані судом, як законно набуті», — йдеться у повідомленні.

Як зазначає прес-служба, після рішення суду про зняття арештів з коштів екс-працівників банку Януковича, МІБ надав їм такі права, як і всім іншим клієнтам

У банку Порошенка додали, що нині на рахунках фінустанови арештовано понад 200 мільйонів гривень, подальше використання яких залежить від рішення правоохоронних органів.

Нагадаємо, 9 листопада програма «Схеми» повідомила, що із ВБР сина президент-утікача Віктора Януковича з депозитів зняли до 2 мільярдів гривень готівкою через каси МІБ, який належить президенту України Петру Порошенку.

/Діана Ландсберг

Поділитись: