В Іспанії після футбольного матчу між «Барселоною» та «Челсі» іспанські стюарди гумовими кийками побили вболівальників.

В Іспанії після футбольного матчу між «Барселоною» та «Челсі» іспанські стюарди гумовими кийками побили вболівальників.

Унаслідок цього постраждали десятки фанатів англійського клубу. Про це на своїй офіційному аккаунті в Twitter повідомляє сам клуб «Челсі». Також вболівальники публікують у соціальних мережах фотографії та відео з нападу стюардів біля стадіону «Камп Ноу».

Серед постраждалих — уболівальник з України Володимир Стойко. У своєму Twitter він оприлюднив фотографію із великими синцями на нозі.

«Перепрошую за чутливий контент. Я б назвав це «З любов’ю з Барселони». 10 важких ударів гумовими кийками від стюардів. Ні за що. Вони збивали на землю навіть жінок, дітей, людей похилого віку. Кляті тварини. Я б покликав поліцейських, але вони були там і нічого не робили», — написав уболівальник.

Громадському вдалося зв’язатися із Володимиром Стойком. За його словами, стюарди напали на фанатів після того, як вони почали викрикувати провокаційні гасла у сторону прихильників «Барселони».

«Стюарди били вболівальників «Челсі» двічі — перед матчем, через тисняву, і після гри. Я попав під роздачу вже другий раз. Ми спускалися з гостьової трибуни, стандартно перекрикувалися з фанатами «Барси». Їх дуже зачепила одна із кричалок: «Барселона, ти все ще в Іспанії, назавжди в Іспанії». Але це стандартна річ, таке фанати з команд-противників завжди кричать одне одному на матчах, чи це в Парижі, в Стамбулі, чи в Києві».

Пізніше, за словами Володимира Стойка, стюарди загнали вболівальників у вузький прохід і почали бити.

«Я не одразу зрозумів що сталося, бо мене вдарили по голові кийком. Оскільки ми не мали куди відступати, збивалися все більше в купу, багато людей попадали на землю. А стюарди продовжували просто сліпо гамселити масу людей. Особисто я бачив дідуся, який упав від удару, і чоловіка, який перекидав свого малого сина через паркан, щоб його не побили», — зазначив він.  

«Це тривало десь півхвилини, потім стюарди відсунули паркани і розділили потік на два, щоб розвести натовп. Поліція весь час стояла поруч і просто спостерігала», — каже вболівальник.

Футбольний матч закінчився із рахунком 3-0 на користь іспанської команди. Після інциденту керівництво «Челсі» пообіцяло розібратись у ситуації. Зі сторони «Барселони» жодних офіційних заяв не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Греції російський бізнесмен вибіг на поле зі зброєю під час футбольного матчу

Поділитись: