У парламентській фракції «Батьківщина» не підтримали оголошення про голодування своєї колеги Надії Савченко, але сподіваються, що ця заява переконає українське і світове співтовариство, що ситуація зі звільненням заручників загрозлива.

Про це сказав заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у коментарі «Інтерфакс-Україна».

«Фракція ніколи не підтримувала її голодування в кремлівських катівнях. Ми вважаємо, що її здоров'я – набагато цінніше. З її боку це акт відчаю», – сказав Соболєв.
За його словами, Савченко не може впливати на процес звільнення українських заручників з території Росії і окупованій частині Донбасу, і не бере участі в відповідних переговорах.
«Думаю, що після її заяви світове співтовариство, українська спільнота прийдуть до тями і зрозуміють, що ситуація загрозлива, і потрібно знаходити якісь нові форми, щоб обмін заручниками все-таки був проведений», – повідомив політик.

Соболєв також сказав, що заява Савченко про готовність їхати на непідконтрольну Україні частину Донбасу для переговорів з лідерами окремих районів Донецької та Луганської областей – це її власна ініціатива, а не позиція партії.

«Вона цю позицію заявила власне як Надя Савченко: ні як представник «Батьківщини», ні як народний депутат, ні як уповноважений урядом, президентом або переговорної місією», – сказав заступник голови фракції.

Нагадаємо, що 2 серпня Савченко заявила, що оголошує голодування через через бездіяльність влади щодо звільнення українців з полону.

Також вона має намір їхати на контрольовані бойовиками території на Донбасі для ведення переговорів з їх ватажками для звільнення заручників.

Поділитись: