УКРАЇНА

У базі Інтерполу є запит на арешт Каськіва – ГПУ

УКРАЇНА/У базі Інтерполу є запит на арешт Каськіва – ГПУ
Зберегти
Вигляд

У базі Інтерполу залишається запит на арешт екс-голову Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислава Каськіва.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін у четвер.

«З 1.08.16 цей ясновельможний пан стоїть в базі Інтерполу з так званою червоною карткою (арешт)», – написав Єнін у Facebook.

«Якщо його не поклали обличчям до підлоги, це не означає, що за ним не здійснюється відповідний контроль з боку панамськоі влади. Каськів вже здійснив невдалу спробу покинути Панаму, однак влада Коста-Рики відмовила йому у в'їзді», – додав заступник керівника ГПУ.

Він також написав, що «у Каськіва є усі шанси дати пояснення українському слідству», адже «двостороння угода з Панамою передбачає прискорену екстрадицію у разі, якщо розшукувана особа висловлює бажання бути екстрадованою».

Раніше Каськів заявив, що його не затримували у Панамі й він не перебуває у базі розшуку Інтерполу. Каськів додав, що готовий «дати всі пояснення по суті будь-яких сфабрикованих справ».

Генпрокурор Луценко 18 серпня повідомив, що екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів президентсва Януковича Владислав Каськів був затриманий у Панамі.

Раніше Єнін в коментарі Громадському сказав, що Каськіва затримали у Панамі під час спроби в’їзду до Коста-Ріки.

В Україні Каськіва підозрюють у розкраданні 7,5 млн грн державних коштів.

Пов`язані новини