Бердичівський міськрайонний суд Житомирщини ніяк не може почати слухання справи про вбивство з необережності: підсудний відмовляється самостійно приходити на засідання, а під час останнього примусового приводу він був у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє пресслужба суду.

На останнє засідання у справі, яке мало відбутися 20 серпня, підсудного привели примусово правоохоронці. Утім чоловік був із ознаками алкогольного сп’яніння, і, на думку інших сторін у справі, не міг «усвідомлювати того, що відбувається з ним у суді».

Тому суд за погодженням зі сторонами виніс рішення про ще один примусовий привід підсудного на засідання 4 вересня.

«Та чи реально зловити його тверезим? — риторично питається в повідомленні пресслужби суду. — Ускладнює ситуацію те, що ніякий запобіжний захід до "невловимого" бердичівлянина не застосовувався і клопотань про обрання до суду не надходило».

Чоловіка звинувачують у вбивстві з необережності (частина 1 статті 119 Кримінального кодексу). За даними досудового слідства, у вересні 2019 року він у стані сп’яніння посварився з батьками і штовхнув батька. Той ударився головою об цегляну сходинку і через кілька днів помер від отриманих травм.

Поділитись: