Життя

У бік Луганська рухаються колони з росіян та чеченців – РНБО

Життя/У бік Луганська рухаються колони з росіян та чеченців – РНБО
Зберегти
Вигляд

У бік Луганська вирушила колона важкої техніки, екіпажі якої складаються з громадян РФ – росіян і чеченців. Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО.

«Тривають бої за Іловайськ. За оперативною інформацією, на боці бойовиків воюють кадрові російські військові. Крім того, в обласній лікарні Луганська на лікуванні перебувають декілька поранених військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що від Молодогвардійська в бік Луганська вирушила колона важкої техніки російських найманців. Ще одна колона зафіксована у населеному пункті Давидово-Нікольське. «За попередніми даними, терористи у обох колонах головним чином складаються з громадян Росії – росіян і чеченців», - йдеться у заяві РНБО.

«Як стверджують госпіталізовані солдати з РФ, рішення їхати в Луганськ вони прийняли під впливом російського ТБ, будучи впевненими, що України вже немає, армія «Новоросії» непереможна і щодня захоплює нові населені пункти. Ілюзії розвіялися після невдалої спроби прорватися з Луганська у бік Лутугиного, де їх угруповання зазнало значних втрат і майже без бою віддала бійцям «Айдара» новенький російський БТР», - написав на своїй фейсбук-сторінці журналіст Всеволод Филимоненко.

Водночас журналістка Громадського Настя Станко повідомляє про вісьмох російських десантників із Пскова, які у важкому стані перебувають в обласній лікарні Луганська.

Пов`язані новини