УКРАЇНА

У Білому домі працює департамент з відновлення порваних Трампом документів — Politico

11 червня, 2018 22:07
УКРАЇНА/У Білому домі працює департамент з відновлення порваних Трампом документів — Politico
Зберегти
Вигляд
У Білому домі працює окремий департамент, який займається склеюванням порваних американським президентом Дональдом Трампом офіційних документів.

У Білому домі працює окремий департамент, який займається склеюванням порваних американським президентом Дональдом Трампом офіційних документів. 

Про це виданню Politico розповів колишній працівник адміністрації Трампа Соломон Лерті.

За його словами, американський президент має звичку рвати офіційні документи з якими працює, що заборонено законом. Тому у Білому домі створили спеціальний департамент, який займається склеювання порваних Трампом документів завдяки прозорому скотчу. 

«Помічники з Білого дому усвідомили, що не зможуть зупинити Трампа від розривання паперів та викидання їх у смітник або на підлогу. Замість цього вони вирішили забирати їх у нього, щоб переконатись, що президент не порушив закон», — розповів Лерті. 

За словами чиновника зіпсовані документи збирають в Овальному кабінеті, а потім передають у Виконавчий офіс президента США, що поруч з Білим домом. 

Лаерті займався тим, що склеював документи, а потім їх передавали до Національного архіву, де згідно з законом, повинні зберігатись всі документи, яких торкався президент. 

Зазначається, що за таку роботу чиновник отримував 65,969 доларів на рік.

Нагадаємо, у Західному Голівуді, в Каліфорнії, відкрили так звану бібліотеку твітів президента США Дональда Трампа, у якій представленні його публікації у Twitter.

Це не перша бібліотека твітів Трампа: у червні минулого року аналогічний заклад відкрили у Нью-Йорку.

Пов`язані новини