Життя

У Білорусі після «Маршу недармоїдів» затримали журналістку «Радіо Свобода»

12 березня, 2017 18:34
Життя/У Білорусі після «Маршу недармоїдів» затримали журналістку «Радіо Свобода»
Зберегти
Вигляд
В білоруському місті Орша міліція затримала журналістку «Радіо Свобода» Галину Абакунчик та двох її колег з інших ЗМІ.

Міліція в білоруському місті Орша затримала журналістку «Радіо Свобода» Галину Абакунчик та двох її колег з інших ЗМІ після завершення акції проти «декрету про дармоїдів»

На акції на центральній площі Орші зібралось близько 700 людей, передає білоруська редакція «Радіо Свобода».

Черговий міліцейського відділку в Орші повідомив, що журналістка «не затримана, а сама прийшла, зараз з нею розмовляють, і як закінчать розмовляти, повернеться».

Зауважується, що після завершення акції в Орші також затримали співголову партії «Білоруська християнська демократія» Павла Северинця.

12 березня «Марші недармоїдів» відбулися в Бобруйську та Орші, у Рогачові аналогічна акція розпочалась о 16:00, а в Бресті люди зібралися стихійно, без попередніх оголошень.

Раніше повідомлялося, що в Мінській області після «Маршу недармоїдів» правоохоронці затримали низку опозиційних політиків та журналістів.

До цього влада столиці Білорусі дала дозвіл на проведення 15 березня «Маршу недармоїдів» — акції протесту проти податку на безробіття.

Нагадаємо, що 9 березня президент Білорусі Алєксандр Лукашенко оголосив, що громадяни країни, які офіційно ніде не працюють, зможуть ще протягом року не сплачувати збір за новим законом.

Перший термін сплати «податку на дармоїдство» закінчився 20 лютого 2017 року, перед цим у країні почалися протести.

Так, 5 березня в Бресті близько 300 людей зібралися на акцію протесту проти «декрету №3», так званого податку «на дармоїдство». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини