Світ

У Білорусі польський канал звільнив журналіста через публікацію фото Трампа та Дуди

22 вересня, 2018 01:05
Світ/У Білорусі польський канал звільнив журналіста через публікацію фото Трампа та Дуди
Зберегти
Вигляд
Журналістка польського телеканалу «Белсат» у Білорусі Івана Шило звільнили з роботи після публікації ним у Facebook фото президента Польщі Анджея Дуди із лідером США Дональдом Трампом. Оприлюдне фото стало предметом насмішок та жартів у соцмережах.

Журналіста польського телеканалу «Белсат» у Білорусі Івана Шило звільнили з роботи після публікації ним у Facebook фото президента Польщі Анджея Дуди із лідером США Дональдом Трампом. Оприлюднене фото стало предметом насмішок та жартів у соцмережах.

Про своє звільнення Іван Шило повідомив у Facebook 20 вересня.

Шило протягом двох років працював на «Белсат» менеджером із просування контенту у соціальних мережах.

«Мене звільнили. Без розмов, просто видалили з робочих чатів і забрали всі права доступу. Можливо, я колись напишу про все це докладніше. Може ні. Але ситуація — дно. Керівники не повинні вибачатися, але і звільняти інших через своїх помилок це теж не діло», — написав Шило.

Згодом журналіст пояснив, що його звільнили через публікацію фото з Дональдом Трампом та Анджеєм Дудою. Оприлюднивши світлину, на якій лідер США сидить, а Дуда — стоїть, Шило написав: «Зліва — президент Польщі».

Фото з Дудою вперше оприлюднив у Twitter президент США Дональд Трамп. 

Після публікації фото численні критики звинуватили Дуду у тому, що він «дозволив зневажити себе та Польщу». До прикладу користувачі наводили зустріч Трампа та лідера КНДР Кім Чен Ина, де обоє політиків сидять.

Напередодні повідомлялось, що президент Польщі Анджей Дуда запропонував Трампу створити на території своєї країни постійну американську військову базу і назвати її «Fort Trump».

Зазначимо, «Белсат» — польський білоруськомовний телеканал, створений за ініціативи та підтримки Міністерства закордонних справ Польщі та громадського Польського телебачення. «Белсат» фінансується польським МЗС та позиціонує себе як єдиний незалежний телеканал, що мовить білоруською мовою.

Пов`язані новини