Технології

У «Борисполі» для лоукостерів відкриють термінал F з квітня 2019

10 вересня, 2018 17:20
Технології/У «Борисполі» для лоукостерів відкриють термінал F з квітня 2019
Зберегти
Вигляд
У міжнародному аеропорту «Бориспіль» розконсервують термінал  F для лоукостерів та чартерних рейсів з квітня 2019 року. Термінал не працював з 2013 року.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» розконсервують термінал F для лоукостерів та чартерних рейсів з квітня 2019 року. Термінал не працював з 2013 року.

Про це повідомив гендиректор аеропорту Павло Рябікін, передає avianews.com.

Рябікін зазначив, що законсервований термінал F дозволяє пасажирам пішки йти до літака, а така опція важлива для лоукостерів.

Також він зазначив, що лоукостер Ryanair, який у вересні почав польоти з Києва, зацікавлений працювати в терміналі F, оскільки він підходить для їхньої моделі роботи.

Термінал F побудували в 2010 році, припинили роботу терміналу в 2013 році.

Нині для обслуговування пасажирів у «Борисполі» використовують лише термінал D.

10 вересня міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що в Україні до кінця 2018 року з'являться два нові авіаційні перевізники.

3 вересня 2018-го з України вилетів перший рейс лоукостера Ryanair. Загалом Ryanair пропонує польоти з Києва до шести міст Польщі та по одному напрямку до Німеччини, Іспанії, Литви, Словаччини, Великої Британії та Швеції. Зокрема, 31 жовтня Ryanair здійснить новий рейс з Києва до польського Бидгоща.

Пов`язані новини