В ніч на 24 серпня у київському аеропорту «Бориспіль» зустріли срібного призера з п’ятиборства Павла Тимощенка та команду українських гімнасток, серед яких була бронзова призерка Олімпіади в Ріо Ганна Різатдінова.

Спортсменів зустрічали більше сотні людей, серед яких були батьки, друзі, молодші вихованці зі Школи художньої гімнастики Дерюгіних, віце-президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна, тренери, представники Збройних сил.

«Суддівство було несправедливе в цілому до України. Такої кількості четвертих місць напевно не було на жодній олімпіаді і це багато про що говорить. Це така мертва кам’яна медаль, коли не вистачає зовсім трохи. Я вважаю, що щось має змінитися у країні, щоб допомогти спортсменам наступного разу перемогти», – сказала тренер збірної України з художньої гімнастики Іріша Блохіна, яка прилетіла разом із спортсменами.

«Нам дуже довго вішали лапшу, що судитимуть нейтральні судді. Нехай ці судді тепер втратять своє обличчя перед усім світом. Україну не просто судили, її душили. Але ми поїхали з медалями, а деякі поїхали без них», – зазначила віце-президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна.

У свою чергу, спортсмени Ганна Різатдінова та Павло Тимощук розповіли, що вони щасливі здобути бронзу та срібло заради своїх близьких, тренерів та українців.

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

Нагадаємо, що це перша олімпійська медаль для Ганни Різатдінової, чемпіонки світу та Європи. П’ятиборець Павло Тимощенко брав участь у двох попередніх Олімпіадах, але саме в цьому році вперше виборов нагороду.

Поділитись: