Блок Петра Порошенка планує скликати збори коаліції через звинувачення з боку Антона Геращенка, які прозвучали сьогодні під час засідання Верховної Ради.

Про це заявив заступник голови фракції БПП Микола Томенко, передає РБК-Україна.

«Звичайно, це випробування коаліції, тому що якщо один член коаліції виступає і говорить, що у складі коаліції є фракція, яка працює за гроші Путіна, то це ненормальна історія. Я вважаю, що потрібно збори коаліції зібрати, уточнити якісь наші ідеологічні принципи, що ми робимо», – заявив він.

Окрім того, на його думку, сьогоднішні звинувачення можуть призвести і до розвалу коаліції.

«Звичайно, так може бути, але я запропонував варіант, як вийти з цієї ситуації. Мені здається, що сьогоднішня позиція «Народного Фронту» створила більше проблем, тому що звинуватили «Батьківщину», що вони на гроші Путіна працюють, не розкривають корупцію, а підіграють Росії. Я думаю, що далі такі речі не треба говорити в межах коаліції, краще самим розібратися і щоб генеральний прокурор розібрався», – зазначив Томенко.

Як повідомлялося, сьогодні під ас засідання парламенту народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко звинуватив народного депутата Юлію Тимошенко і ВО «Свобода» у роботі на Президента Росії Владіміра Путіна.

/ фото zn.ua

Поділитись: