В Бресті близько 300 людей зібралися на акцію протесту проти «декрету №3», так званого податку «на дармоїдство». Натомість, на місці акції протесту, влада влаштувала катання на дитячому потягу, конях, та віслюках.

Марш отримав назву «Ми не дармоїди».

Головний організатор акції — активіст Олександр Кабанов.

Але самого Кабанова 3 березня викликали в Ленінське РУВС Бреста, телефон його недоступний, невідомо, де він знаходиться.

Спочатку було близько 300 людей, але потім приєднались ще близько 700.

З Мінська на Марш виїхали політики Анатолій Лебедько, Віталій Римашейскі, Микола Козлов і Ольга Ковалькова, їх машину зупинили в 120 кілометрах від Бреста.

Вони намагаються дістатися до обласного центру «автостопом».

Біля брестської мерії також з'явилися анархісти, які користуючись нагодою і мегафоном викрикують радикальні гасла.

Анархісти біля мерії

Як пише TYT.BY, в день проведення третього маршу на площі Леніна з 11.00 до 15.00 було організовано безкоштовне катання на паровозику, конячці, ослику, кареті «Фаетон».

Відповідне оголошення з'явилося на стенді біля входу в міський парк культури і відпочинку.

Крім того, деякі мешканці отримали смс з наступним текстом: «В суботу та неділю з 11:00 до 15:00 на площі Леніна буде організовано безкоштовне катання на конях, поїзді і електромобілях».

Нагадаємо, у Білорусі 19 лютого відбулася акція протесту проти «податку на дармоїдство». Така ж акція відбулася і 17 лютого.

Білоруси протестували проти декрету президента Лукашенка, який вимагає від кожного, хто не має роботи, сплачувати за користування транспортом, школою, медициною. Це приблизно 200 доларів на рік.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: