Суд у Великій Британії визнав Рейнхарда Сінагу винним у 159 випадках сексуального насильства, із них — 136 випадків зґвалтування проти 48 чоловіків. Сінагу засудили до довічного ув'язнення.

Про це повідомляє BBC.

Суд визнав, що 36-річний аспірант і громадянин Індонезії заманював 48 чоловіків із клубів Манчестера до своєї квартири. Він пропонував постраждалим наркотики й поки вони були без тями нападав на них і знімав це на телефон. Деякі постраждалі не пам'ятали того, що сталося, і дізналися про зґвалтування лише після того, як правоохоронці показали їм відповідні записи.

У поліції заявили, що мають докази про щонайменше 190 постраждалих від дій Сінагу. Втім поки не вдалося встановити особистість усіх постраждалих.

Також правоохоронці вважають, що чоловік продовжував би напади, якби у 2017 одна з жертв не прокинулася і не викликала поліцію. Зазначається, що Сінага зберігав речі своїх жертв як трофеї та намагався знайти чоловіків у Facebook.

Судовий процес на Сінагу тривав 18 місяців і стосується злочинів із січня 2015 до червня 2017 року. З 2018 року аспірант уже відбував довічне покарання з мінімальним терміном ув'язнення у 20 років за зґвалтування 25 чоловіків злочини. Тепер чоловіка засудили до ще одного довічного ув'язнення з мінімальним терміном у 30 років за сексуальні злочини проти ще 23 чоловіків.

Представник Королівської прокурорської служби Ієн Раштон назвав Сінагу «найбільш плідним ґвалтівником у британській юридичній історії».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile