Світ

У Британії їжака Чанкі змусили плавати через зайву вагу

BBC
Світ/У Британії їжака Чанкі змусили плавати через зайву вагу
Зберегти
Вигляд
У британському місті Стортфорд, графство Хартфордшир, зоозахисники та ветеринари вирішили призначити гідротерпію для їжака на прізвисько Чанкі, який має зайву вагу.

Їжаку потрібно схуднути, адже він не може згортатися в клубок.

Вага Чанкі складає близько 850 грамів — майже на третину більше, ніж він повинен важити.

Раніше Чанкі посадили на дієту, однак вона не принесла результатів.

Волонтери, які доглядають за їжаком, побоюються, що оскільки він не може згорнутись, його неможливо буде випустити у дику природу.

Тепер Чанкі регулярно займається у басейні, щоб схуднути і наростити м'язову масу.

Також для Чанкі зроблять рентген, аби з'ясувати, чи не заважає травма на передній нозі правильно згортатися. Водночас ветеринари підозрюють, що причиною все ж таки є зайва вага.

Їжачок перебуває під доглядом благодійної організації Herts Hogline, яка базується у Стортфорді. Волонтери організації доглядають за хворими і пораненими їжаками.

«Ми не здамося, тому, якщо ми зможемо змусити його правильно згортатись у клубок, він зможе захистити себе і впасти у сплячку, він стане вільним», — розповіла Лінн Гарнер з Herts Hogline.

Згідно з статистичними даними на 2018 рік, кількість їжаків у Великій Британії продовжує знижуватися. Цифри показують, що тварини зникають у сільській місцевості, імовірно, через інтенсивне землеробство.

У минулому році ми повідомляли, що в ізраїльському містечку Рамат-Ган зоозахисники піймали 10 їжаків із зайвою вагою і посадили їх на сувору дієту.

Пов`язані новини