Британський репер Адетокунбо Аджібола, відомий як Trapstar Toxic
Фото:

Скріншот з відео

Британський репер Адетокунбо Аджібола, відомий як Trapstar Toxic, отримав 5 років в’язниці за торгівлю наркотиками. Раніше він хизувався в своєму кліпі, що в нього є наркотик, але він «на крок попереду поліції».

Суд лондонського району Герроу визнав 26-річного репера винним у зберіганні кокаїну з метою збуту, а також у заволодінні незаконним майном.

У своєму кліпі на пісню Out Ere репер говорить наступну фразу: «Товар (наркотик) в кишені, і я буду готовий, якщо федерали (поліція) прийдуть з облавою, я на один крок попереду, і я не розслаблений».

Поліція затримала Аджіболу після обшуку в його квартирі в Лондоні 25 квітня 2018-го. Правоохоронці прийшли з обшуками, в той час як репер вистрибнув з вікна другого поверху, але його впіймали на даху гаража.

Під час обшуку в помешканні поліція знайшла наркотики на 30 тисяч фунтів (майже 40 тисяч доларів — ред.), 13 тисяч фунтів готівки, золотий ланцюжок вартістю 15 тисяч фунтів і дизайнерський одяг на суму понад 10 тисяч фунтів.

Під час судового засідання Аджібола визнав свою провину.

Раніше в США затримали номінованого на «Греммі» репера 21 Savage — він знаходився у країні незаконно з 2006 року, а також засуджений за тяжкі злочини.

Поділитись: