УКРАЇНА

У Брюсселі розпочались тристоронні газові переговори у форматі ЄС-Україна-РФ

УКРАЇНА/У Брюсселі розпочались тристоронні газові переговори у форматі ЄС-Україна-РФ
Зберегти
Вигляд
У Брюсселі розпочалися тристоронні переговори щодо газу у форматі ЄС-Україна-РФ. При цьому голова «Газпрому» Олексій Міллер відсутній на зустрічі

У Брюсселі розпочалися тристоронні переговори щодо газу у форматі ЄС-Україна-РФ. При цьому голова «Газпрому» Олексій Міллер відсутній на зустрічі. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Голова «Газпрому» Олексій Міллер не поїде до Брюсселя на призначену на п'ятницю зустріч Росії, України і Єврокомісії щодо газу. Усі повноваження з представлення сторони «Газпрому» в переговорах Росії, України та ЄС щодо газу передано заступнику голови правління «Газпрому» Олександру Медведєву.

Делегацію України для участі в тристоронніх переговорах щодо газу в Брюсселі очолить міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв раніше підтвердив позицію української сторони, згідно з якою «Газпром», окрім вигідної цінової пропозиції, має підписати додаткову угоду зі скасуванням правила «бери або плати» на період закупівлі газу для отримання газу відповідно до здійсненої НАК передоплати.

Крім того, за його словами, в документі мають бути чітко окреслені пункти доставки газу на територію України задля уникнення його постачання на неконтрольовані території Луганської та Донецької областей.

Як повідомлялося, Ціна газу за контрактом між російським «Газпромом» і «Нафтогазом» нині становить $178-183 за 1 тис. куб. м, а з першого кварталу 2017 року буде на рівні $200-210 за 1 тис. куб. м.

Пов`язані новини