Третім терористом, причетним до вибуху в аеропорту Брюсселя 22 березня, ймовірно був Фейсал Кефу, повідомляє Le Soir.

Як йдеться у повідомленні видання, причетність Фейсала Кефу до вибухів у «Завентемі» 22 березня вдалося встановити завдяки тому, що його впізнав таксист, який віз трьох терористів до аеропорту того дня.

Разом з тим, прокуратура поки що офіційно не підтвердила цю інформацію.

Нагадаємо, що напередодні, у п'ятницю поліція заявила, що одним із шести людей, які були заарештовані в четвер увечері в рамках антитерористичного рейду в Брюсселі, був б Фейсал С., який, ймовірно, був третім терористом в аеропорту «Завентем».

Тоді в поліції повідомили, що існує «велика ймовірність», що затриманий чоловік, це та сама людина в капелюсі, яку сфотографували в аеропорту разом з двома терористами, які себе підірвали в аеропорту. Третій підозрюваний втік до вибухів.

Прокурор також підтвердив, що 24 березня разом із Фейсалом були затримані Халід А. та Маріам А.

Четверта людина, Алі Е. був затриманий на вулиці Авеню дю Порт в Брюсселі. Двоє інших людей були арештовані, коли їхній автомобіль покидав Брюссель в напрямку комуни Джетт.

Нагадаємо, що 22 березня у Брюсселі сталося два теракта: дві бомби вибухнуло в аеропорті, також стався вибух в метро на станції Маальбек.

Загинуло більше 30 осіб. Прокуратура встановила особи двох смертників у метро і аеропорту Брюсселя. Зазначалося, що третім підозрюваним, який ймовірно брав участь в організації вибухів в аеропорту, був Наджим Лашравї.

/фото lesoir.be/

Поділитись: