ENRU

У Британії анонсували показ фільму про Олега Сенцова

На Шеффілдському міжнародному документальному кінофестивалі Sheffield Doc/Fest, який відбудеться 9-14 червня, анонсували показ фільму «Процес» про українського режисера Олега Сенцова.

Відповідна інформація розміщена на сайті фестивалю, повідомляє «Крим.Реалії».

«У 2014 році українського активіста і кінорежисера Олега Сенцова судили за нібито планування терористичного акту в Криму. Хоча свідчення проти нього були помилковими, було ясно, що його справа не отримає справедливого суду», — йдеться на сайті британського фестивалю.

Показ відбудеться 10 червня о 15.30 за британським часом.

Відео: vimeo.com/Askold Kurov

Раніше акторка Меріл Стріп приєдналася до акції #FreeSentsov

Нагадаємо, українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченко затримали співробітники ФСБ Росії навесні 2014 року.

Їх етапували в Росію, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Російський суд в серпні 2015 р засудив Сенцова і Кольченко до 20 і 10 років ув'язнення відповідно. Обидва провину не визнали.

У грудні 2014 року в Генпрокуратурі Росії заявили, що Сенцов і Кольченко є громадянами РФ, оскільки після анексії півострова вони не виявили бажання зберегти інше громадянство.

Міністерство юстиції України звернулося із запитом до Росії про передачу Сенцова і Кольченка, як громадян України, однак Росія відмовила в їх екстрадиції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram