Британський бюджетний авіаперевізник EasyJet заявив про намір розробити пасажирський літак, який буде працювати на електричному акумуляторі замість звичайного двигуна

Британський бюджетний авіаперевізник EasyJet заявив про намір розробити пасажирський літак, який буде працювати на електричному акумуляторі замість звичайного двигуна.

Про це повідомляє ВВС.

Компанія планує запустити такий літак вже у найближчі 10-20 років для рейсів малої відстані.

Літак зможе долати 540 кілометрів на одному заряді, а значить долітатиме з Лондона до Парижа, Брюсселя, Амстердама, Кельна, Едінбурга — які є найбільш популярними напрямками.

Пілотну модель такого «електричного літака» буде розробляти американська компанія Wright Electric, яка вже зібрала двомісний літак на батарейках.

Wright Electric стверджує, що якщо це вдасться зробити, то ця нова технологія призведе до подальшого скорочення викидів продуктів згорання палива в повітрі і на землі, а також до створення більш тихого авіатранспорту.

За задумом інженерів, нові батареї будуть приводити в дію турбовентилятор авіадвигуна. У той же час двигуни будуть розташовуватися на крилах літака, а не під ними, що додасть новому літаку більше аеродинаміки і скоротить опір повітря. Акумулятори при цьому будуть встановлені на самому корпусі літака.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: