ENRU

У Британії на фестивалях пропонуватимуть тестувати наркотики на небезпеку

У Британії організатори щонайменше шести музичних фестивалів готуються запропонувати відвідувачам безкоштовно та швидко тестувати нелегальні речовини на небезпеку перед їх вживанням.

Про це повідомляє ВВС.

Таку можливість тестування почали обговорювати після декількох смертей через вживання наркотиків на фестивалях в останні роки.

Відвідувачі фестивалів зможуть віднести наркотики у спеціально відведену для цього палатку організації The Loop, яка зазвичай займається аналізом наркотиків, вилучених поліцією.

Після експрес-тесту людям розкажуть, з чого вона складається. Однак речовину вилучать та знищать.

За словами Мелвіна Бенна — директора компанії Festival Republic, що займається організацією фестивалів, нової схеми цього року дотримуватимуться від 6 до 10 фестивалів. За його словами, ця схема за підтримки поліції буде, зокрема, застосовуватися на фестивалях в Редінгу і Лідсі, які відбудуться в серпні.

«Це забрало у нас чимало часу. Ця схема не буде працювати на кожному фестивалі, але там, де нам видасться необхідним застосувати її, ми будемо її застосовувати», — сказав Бенн.

Засновниця The Loop  додала, що готовність правоохоронних органів підтримати цю схему говорить про те, що для поліції пріоритетом стають здоров'я і безпека людей, а не тільки боротьба зі злочинністю.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram