Світ

У Британії засудили до довічного ув'язнення вчителя, якого визнали винним у залученні дітей до підготовки терактів

28 березня, 2018 12:11
Світ/У Британії засудили до довічного ув'язнення вчителя, якого визнали винним у залученні дітей до підготовки терактів
Зберегти
Вигляд
У Британії засудили до довічного ув’язнення прихильника «Ісламської держави» Умара Хака, якого визнали винним у залученні дітей до підготовки терактів.

У Британії засудили до довічного ув’язнення прихильника «Ісламської держави» Умара Хака, якого визнали винним у залученні дітей до підготовки терактів.

Про це повідомляє The Guardian.

Раніше лондонський суд визнав винним Умара Хака за низкою обвинувачень, серед яких підготовка терористичних актів.

25-річний Умар Хак показував дітям відео з насильницькою пропагандою, щоб змусити їх здійснити теракти у британській столиці і атакувати поліцейських.

«Його план полягав у створенні армії дітей, які б допомагали в здійсненні численних терористичних нападів у Лондоні. Він намагався, і, на нашу думку, зумів радикалізувати вразливих дітей віком від 11 до 14 років», — зазначив голова контртерористичного відділу поліції Лондоні Деян Хейдон.

За даними прокуратури, обвинувачений мав намір використати дітей для атаки на Біг-Бен, солдатів Королівської гвардії, великий торговий центр, банки та офіси кількох ЗМІ.

Засуджений працював адміністратором у невеликій приватній ісламській школі, пов’язаній з мечеттю на сході Лондона. Попри те, що він не мав кваліфікації викладача, він викладав ісламське вчення 110-м дітям.

Пов`язані новини