Світ

У Британії занепокоєні планами Трампа запровадити митні обмеження — Bloomberg

5 березня, 2018 18:32
Світ/У Британії занепокоєні планами Трампа запровадити митні обмеження — Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей висловила занепокоєння з приводу планів адміністрації американського президента Дональда Трампа запровадити додаткові тарифні обмеження на імпорт сталі та алюмінію.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей висловила занепокоєння з приводу планів адміністрації американського президента Дональда Трампа запровадити додаткові тарифні обмеження на імпорт сталі та алюмінію.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Торговельні війни ще ніколи не призводили ні до чого хорошого» — відреагував на заяву Трампа міністр Кабінету Міністрів Ббританії Девід Лідінгтон. «Британія вже має досвід у впровадженні протекціоністських обмежень у минулому. І цей досвід не був успішним» – додав політик.

Видання зазначає, що наступною під удар митних обмежень США може потрапити продукція автомобілебудування.

«Рішення Трампа щодо запровадження нових обмежень ухвалене на фоні сповільнення темпів економічного зростання в Європі та КНР» — зазначають у виданні.

«Зараз впевненість інвесторів в економіці єврозони знизилась до найнижчого рівня за останній рік».

Наприкінці лютого в адміністрації Трампа оголосили про плани запровадити додаткові митні тарифи на імпорт: 25% на імпорт сталі та 10% на імпорт алюмінію.

За словами представників адміністрації президента США, нові тарифи набудуть чинності вже до 10 березня. 

Bloomberg  пише, що ця новина «спантеличила» фінансові ринки, спричинивши обвал на фондовому ринку США. Крім цього, заява адміністрації Трампа викликала занепокоєння у провідних експертів щодо початку нової глобальної торгівельної війни.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що ЄС реагуватиме для захисту наших інтересів.

/Ярослав Вінокуров

Пов`язані новини