ENRU

У Британії злочинець Бронсон просить актора Тома Харді стати батьком його дитини

Актор Том Харді у 2009 році зіграв у біографічному фільмі «Бронсон» роль реального злочинця Чарльза Бронсона, на рахунку якого близько 20 нападів на охоронців у 120 в'язницях Британії.

У Британії довічно ув’язнений злочинець Чарльз Бронсон (справжнє ім'я Майкл Пітерсон), звернувся до актора Тома Харді з проханням стати сурогатним батьком його дитини.

Про це пише британська Mirror з посиланням на лист ув’язненого. Злочинець перебуває у стосунках з театральною актрисою Полою Вільямсон, яка також хоче стати матір'ю.

64-річний Бронсон, близько 40 років перебуває за гратами, а з 2013 року підтримує стосунки з Вільямсон по листуванню. У разі, якщо Харді відмовить, Бронсон звернеться з цим же проханням до іншого актора —Денні Дайера. Для ув'язненого особливо важливо, щоб у дитини було темне волосся. Також він висловив надію на те, що народяться близнята.

Бронсон вперше потрапив до в'язниці в 1974 році. Він отримав славу жорстокого і неврівноваженого ув'язненого, через що продовжує перебувати в ув'язненні. З лютого 2017 року злочинець намагається влаштувати весілля з Вільямсон у в'язниці.

Том Харді зіграв Бронсона в біографічному фільмі 2009 року, знятого режисером Ніколасом Віндінг Рефном.

Відео: Youtube/Magnolia Pictures & Magnet Releasing

Для ролі в «Бронсон» актор розмовляв і зустрічався зі злочинцем. Бронсон був настільки вражений підготовкою Харді до ролі, а також думкою, що його життя увічнять у фільмі, що збрив свої фірмові вуса і відправив їх акторові, щоб той міг носити їх під час зйомок.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram