Племінник покійного колумбійського наркобарона Пабло Ескобара заявив, що знайшов поліетиленовий пакет із грошима на суму 18 млн доларів, захований у стіні одного з будинків свого дядька.

Про це Ніколас Ескобар повідомив колумбійським ЗМІ, передає BBC.

Він розповів, що «видіння» вказало, де шукати гроші у квартирі у місті Медельїн, Колумбія. У цій квартирі Ніколас зараз живе.

За його словами, це вже не вперше, коли він знайшов гроші у тих місцях, де ховався від правоохоронців його дядько. Племінник каже, що його дядько приховував мільйони.

Ким був Пабло Ескобар?

Ескобар народився в Ріонегро, Колумбія, в 1949 році, а в 1970-х роках заснував наркокартель у Медельїні. У роки найбільшої активності його банда постачала приблизно 80% кокаїну, який ввозили в США.

Багатство Ескобара зростало вибуховими темпами, і протягом семи років він потрапляв у список найбагатших людей світу Forbes.

Після того, як США видали наказ про екстрадицію, Ескобар протистояв захопленню, а його банда почала полювати на політиків, поліцейських та журналістів.

Після того, як його заарештували в 1991 році, Ескобара помістили у в'язницю, створену за його власним проєктом. Вона мала назву Собор, і з неї Ескобар продовжував наглядати за картелем Медельїн. Наркобарон загинув під час перестрілки з поліцейськими у 1993 році.

Вважається, що Ескобар відповідальний за приблизно 4 тисячі смертей.

Поділитись: