У будинку фігуранта «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва в анексованому Криму підконтрольні окупаційній владі силовики проводять «слідчі заходи».

У будинку фігуранта «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва в анексованому Криму підконтрольні окупаційній владі силовики проводять «слідчі заходи».

Про це у Facebook повідомляє «Крымская солидарность».

«Надійшла інформація, що в будинку Мусліма Алієва на даний момент знаходяться співробітники ФСБ. Подробиці з'ясовуються. Адреса: м Алушта, с.Верхня Кутузовка, вул. Підгірна 21», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 травня у селі Орлине поблизу Севастополя в анексованому Криму невідомі без форми прийшли з обшуками до будинків кримських татар, за підсумками яких затримали Ернест і Енвер Сейтосманові.

11 травня суд взяв під варту Енвера Сейтосманова до 9 липня. 

«Хізб ут-Тахрір» — міжнародна ісламська політична партія, яка публічно та вільно діє в країнах Європи та в США.

Загалом же у січні 2015 року у справі про організацію «Хізб ут-Тахрір» в Криму були арештовані Руслан Зейтуллаев, Нурі Примов, Рустем Ваит. Пізніше — Ферат Сайфуллаев, в лютому 2016 року — Емір-Усеїн Куку, Енвер Бекіров, Муслім Алієв і Вадим Сірук.

Адвокат затриманих повідомляв, що у російському СІЗО з них знущаються.

Зазначимо, в Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

 

Поділитись: