У Центрі громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я розповіли, де в Україні 22 березня виявили нові випадки зараження коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це у коментарі hromadske заявила речниця ЦГЗ Валерія Сало.

За її словами, ЦГЗ виявив 14 випадків інфікування у Києві, 1 — у Львові та 1 — на Київщині.

Крім того, Сало додала, що ще 6 випадків у Києві діагностувала вірусологічна лабораторія.

Як повідомив hromadske виконувач обов'язків директора Київського міського лабораторного центру МОЗ Сергій Чумак, з 14 нових випадків у Києві — більшість на самоізоляції і почуваються нормально. Усі вони повернулись із подорожей в Іспанію, Німеччину, Швецію та Об'єднані Арабські Емірати. Ще 3 відпочивали на курорті Куршавель у Франції.

Крім того, в ЦГЗ заявили, що досі чекають результатів тестів народного депутата Сергія Вельможного та його сина.

За останніми даними, у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Зокрема, в Україні станом на вечір 22 березня офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (2), Тернопільській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: