Життя

У Чечні є дві «секретні в’язниці» для ЛГБТ — «Радіо Свобода»

9 квітня, 2017 15:18
Життя/У Чечні є дві «секретні в’язниці» для ЛГБТ — «Радіо Свобода»
Зберегти
Вигляд
«Секретна в'язниця», куди поміщали жителів Чечні, які піддавалися переслідуванню за гомосексуальність, існує не тільки в Аргуні, а й в селі Цоці-Юрт.

«Секретна в'язниця», куди поміщали жителів Чечні, які піддавалися переслідуванню за гомосексуальність, існувала не тільки в Аргуні, а й в селі Цоці-Юрт.

Про це «Радіо Свобода» розповіли джерела, які виїхали з Чечні.

Повідомляється, що ЛГБТ почали переслідувати в Чечні в грудні 2016 року. Правоохоронці республіки спочатку використовували проти гомосексуалів схему «підстави» — знайомилися з ними, виманювали на побачення, а потім били і принижували, записували це на відео і вимагали гроші за нерозповсюдження записів.

Потім у одного з затриманих стали вибивати імена знайомих геїв або просто перевіряли всю переписку. Після цього число затриманих стало збільшуватись. Їх поміщали в «секретні в'язниці» в Аргуні, про яку раніше повідомила «Нова газета», а також в Цоці-Юрті.

Співрозмовник «Радіо Свобода» повідомив про два випадки, коли затриманих гомосексуалів передавали родичам під обіцянку, що вони вб'ють їх. Але перевірити дані факти неможливо, оскільки у випадках «вбивств честі» чеченська поліція не заводить кримінальних справ.

Раніше Human Rights Watch повідомила, що цього березня у Чечні розгорнулася жорстока кампанія проти ЛГБТ-спільноти.

1 квітня у Чечні під час «зачисток» ЛГБТ-спільноти вбили близько 30 чоловіків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# ЛГБТ
# Чечня
Пов`язані новини