default

У Чечні затримали жінок, яким обіцяли уникнення відповідальності після звільнення з Сирії

26 жовтня, 2017 20:01
default/У Чечні затримали жінок, яким обіцяли уникнення відповідальності після звільнення з Сирії
Зберегти
Вигляд
Суд у Махачкалі арештував двох уродженок Дагестану, яких влада Чечні врятувала з Сирії минулого тижня. Жінкам обіцяли, що при поверненні вони уникнуть відповідальності та будуть вільні

Суд у Махачкалі арештував двох уродженок Дагестану, яких влада Чечні врятувала з Сирії минулого тижня. Жінкам обіцяли, що при поверненні вони уникнуть відповідальності та будуть вільні.

Про це повідомляє ВВС.

Дві молоді жінки, Загидат Абакарова з трьома дітьми і Муслімат Курбанова з дочкою, прилетіли в Росію в суботу 21 жовтня спецбортом з Сирії в рамках кампанії по поверненню на батьківщину дітей і жінок з територій, звільнених від «Ісламської держави».

Цю кампанію, як додає ВВС, очолює глава Чечні Рамзан Кадиров. Безпосереднім вивезенням людей займається представник Чечні в країнах Близького Сходу Зіяд Сабсабі.

Літак, на якому перебувало 14 дітей і 7 жінок, приземлився в Грозному, де прибулих опитали, зняли у них відбитки пальців і оформили документи на народжених за межами Росії дітей.

Наголошується, що всі жінки написали з’явлення із зізнанням. Представник центру боротьби з екстремізмом МВС Чечні в той же день пообіцяв, що це допоможе уникнути жінкам кримінальної відповідальності за статтею 208 «участь в незаконних збройних формуваннях».

Однак біля виходу, в той час як чеченські жінки з дітьми вирушили по домівках, Загидат Абакарову і Муслімат Курбанову затримала дагестанська поліція.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини