УКРАЇНА

У Черкасах чоловік погрожував підірвати офіс ГО: є вбитий та поранений

24 травня, 2018 23:56
УКРАЇНА/У Черкасах чоловік погрожував підірвати офіс ГО: є вбитий та поранений
Зберегти
Вигляд
У Черкасах чоловік з двома гранатами та зброєю зайшов в офіс громадської організації «Черкащани» та погрожував вчинити самогубство й підірвати будівлю.

У Черкасах чоловік з двома гранатами та зброєю зайшов в офіс громадської організації «Черкащани» та погрожував вчинити самогубство й підірвати будівлю.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.  

У коментарі Громадському речник поліції Черкаської області Дмитро Грищенко підтвердив, що унаслідок стрілянини нападник був поранений, а людина, що була в офісі, загинула. Особу загиблого він не назвав.

Як повідомив Громадському журналіст «Громадське. Черкаси», чоловік зайшов у будівлю офісу, де, зокрема, перебував депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Сергій Гура та його охоронець. Між охоронцем та нападником сталася перестрілка, унаслідок чого нападника поранено. 

За даними ЗМІ, його повезли у лікарню для операції. Як повідомляє місцевий ресурс «ZMI.ck.ua», унаслідок перестрілки в офісі організації нападник дістав вогнепальне поранення у груди та голову.

Інші ЗМІ заявили про штурм правоохоронцями будівлі. 

«ZMI.ck.ua» з посиланням на правоохоронні органи заявив, що унаслідок стрілянини в приміщенні вбили депутата Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Сергія Гуру.

Згодом інформацію про загибель Гури підтвердили у прес-службі «Батьківщини». 

Більше про:
# черкаси
Пов`язані новини