Поліція відкрила кримінальне провадження після затримань у  Черкасах під час матчу між ФК «Черкаський Дніпро» та «Суми».

Поліція відкрила кримінальне провадження після затримань у  Черкасах під час матчу між ФК «Черкаський Дніпро» та «Суми».

Під час затримання тілесних ушкоджень зазнали 17 правоохоронців та один глядач, повідомляє прес-служба Національної поліції у Черкаській області. 

За даними правоохоронців, під час футбольного матчу група людей палила фаєри.

«На зауваження адміністрації стадіону, стюардів та глядачів молодики не реагували, продовжували палити «фаєри», кидати їх на газон та під час матчу вийшли на футбольне поле», — заявили у поліції. 

«На зауваження поліцейських молодики відреагували агресивно та почали застосовувати фізичну силу. Було ухвалено рішення про їх затримання, загалом затримано 26 осіб. Правопорушників доправили до Черкаського відділу поліції, опитали та відпустили», — зазначено у повідомленні.

Подію кваліфіковали слідчими за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Черкасах зупинили футбольний матч між «Черкаським Дніпром» та «Сумами» через масове порушення громадського порядку на стадіоні. Поліція затримала 26 людей.

Поділитись: