УКРАЇНА

У Черкасах тимчасово закрили школу, де сталося масове отруєння дітей

12 травня, 2018 08:26
УКРАЇНА/У Черкасах тимчасово закрили школу, де сталося масове отруєння дітей
Зберегти
Вигляд
У Черкасах вирішили тимчасово закрити загальноосвітню школу №8, де за нез'ясованих обставин сталося масове отруєння дітей.

У Черкасах вирішили тимчасово закрити загальноосвітню школу №8, де за нез'ясованих обставин сталося масове отруєння дітей.

Про це повідомляє Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За результатами позапланових перевірок, які провела Держпроспоживслужба у Черкаській області, виявили окремі порушення вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства на підприємстві, що виробляє та постачає питну воду «Рідненька» до цієї школи.

«Роботу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 тимчасово призупинено до завершення проведення комплексу санітарно-гігієнічних заходів із забезпечення належного санітарного стану закладу (генеральне прибирання, дезінфекція, провітрювання навчальних, підсобних, санітарно-побутових приміщень, харчоблоку тощо), з проведенням повторних лабораторно-інструментальних досліджень об’єктів середовища життєдіяльності (атмосферне повітря, гігієнічні змиви тощо)», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що загалом з моменту отруєння за медичною допомогою звернулися 55 учнів та 4 вчителів. 

8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вилетів до Черкас у зв’язку з масовим отруєнням та госпіталізацією учнів. Він повідомив, що діти у Черкасах могли отруїтися через розпилення речовини, яку наразі намагаються встановити фахівці.

Президент Порошенко доручив встановити причини отруєння учнів у Черкасах.

Пов`язані новини