Співробітники комунального підприємства у Чернігові при тарифів привласнили  33,4 млн гривень державних субвенцій. 

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

«Протягом 2009-2015 років посадові особи комунального підприємства Чернігівської міської ради під час формування тарифів безпідставно врахували виплати за кредитними зобов’язаннями та привласнили у вигляді субвенції бюджетні кошти у сумі 33,4 мільйони гривень», — йдеться у повідомленні.  

За даними поліції, підприємство отримало кредитні кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку на суму  22,8 млн. доларів США. З метою відшкодування коштів по кредитам підприємством було закладено в тарифи на водопостачання відповідні показники, які щороку збільшувалися.

«Але після прийняття урядом постанови про «Питання погашення у 2015 заборгованості з різниці в тарифах», з метою легкої наживи комунальники припинили розрахунки за кредитними договорами для створення штучної заборгованості по податкових зобов’язаннях перед бюджетом», — сказано у повідомленні.  

Вони подали до Мінфіну недостовірну інформацію щодо неможливості  погашення комунальним підприємством,узгодили розмір цієї заборгованості та незаконно отримали увигляді субвенції бюджетні кошти у сумі 33 мільйони 422 тисячі гривень.

Відкрито кримінальне провадження  за статею «Зловживання владою або службовимстановищем» Кримінального кодексу України. Посадовцям загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.  

Поділитись: