Політика

У червні 6 депутатів Верховної Ради прогуляли усі засідання — «Чесно»

27 червня, 2017 09:10
Політика/У червні 6 депутатів Верховної Ради прогуляли усі засідання — «Чесно»
Зберегти
Вигляд
У червні 2017 року Верховна Рада працювала у сесійному залі 8 днів і провела 11 засідань, на яких відбулося 333 голосування.

У червні 2017 року Верховна Рада працювала у сесійному залі 8 днів і провела 11 засідань, на яких відбулося 333 голосування.

Як повідомляє рух «Чесно» з посиланням на дані Ради, шестеро депутатів не зареєструвалися письмово з невідомих причин і жодного разу не голосували у червні.

Зокрема, це Євген Бакулін від Опозиційного блоку, Андрій Білецький (позафракційний), В’ячеслав Богуслаєв від «Волі народу», Сергій Клюєв (позафракційний), Олександр Онищенко від «Волі народу» та Дмитро Ярош.

Зазначається, що усі ці депутати були відсутні на засіданнях також у травні.

Варто відзначити, що депутата Клюєва Інтерпол оголосив у міжнародний розшук, а Олександр Онищенко перебуває за межами України та являється фігурантом кримінальної справи щодо розкрадання майна «Укргазвидобування».

Найгірше сесійні засідання, за даними письмової реєстрації, відвідували депутати «Опозиційного блоку» та групи «Воля народу», зазначає «Чесно». Відповідно — 68 та 69% відвіданих засідань.

Найкраще відвідували — депутати «Радикальної партії» (90,5% відвіданих засідань).

Нагадаємо, у квітні спікер Ради Андрій Парубій оголосив, що в дію введено розпорядження, що за кожний пропущений день вираховується із заробітної плати народного депутата.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини