УКРАЇНА

У члена громадської ради при НАБУ проходять обшуки

2 грудня, 2016 12:30
УКРАЇНА/У члена громадської ради при НАБУ проходять обшуки
Зберегти
Вигляд
У юриста Харківського антикорупційного центру і члена ради громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка вдома проходить обшук.

У члена громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України Володимира Рисенка проходять обшуки.

Про це повідомив депутат Харківської міськради Ігор Черняк у Фейсбук. 

«У юриста Харківського антикорупційного центру і члена ради громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка зараз вдома проходить обшук. Веселі, брате, часи настали»,— написав він.
 

Рисенко підтвердив «Інтерфаксу» інформацію про обшуки.

«Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді Білоцерківець Печерського райсуду Києва від 10 листопада 2016 року», — сказав він агентству.

За його словами, слідчий подав клопотання про обшук в рамках кримінального провадження про розкрадання коштів в особливо великих розмірах низкою фірм, у тому числі й ТОВ «Інженерний центр» Енергомаш».

«Слідчий в обґрунтуванні клопотання вказує, що ними нібито встановлено, що я причетний до розкрадань «Енергомаш», які мали місце у 2015-2016 роках. Але річ у тому, що я звільнений з цього підприємства ще в квітні 2014 року і з тих пір жодних контактів з ним не підтримую», — повідомив Рисенко.

Він не зміг відповісти на запитання, чи пов'язаний обшук зі своєю антикорупційною діяльністю або активною участю в ініціативній групі «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі в Харківській області.

«Не можу сказати. Можливо, пов'язано, можливо — ні», — сказав Рисенко.

Більше про:
# НАБУ
Пов`язані новини