Під час конфліктної ситуації на Чонгарі у членів громадської організації «Аскер» було вилучено стрілецьку зброю та набої.

Під час конфліктної ситуації на Чонгарі у членів громадської організації «Аскер» було вилучено стрілецьку зброю та набої.

Про це в ефірі Громадського розказав командир 57-ї окремої мотопіхотної бригади Дмитро Красильников.

«Це була, в основному, стрілецька зброя та набої. Більш вичерпної інформації щодо цього арсеналу я не маю. Це питання до МВС», – сказав він.

Красильников також додав, що після вирішення ситуації з керівництвом «Аскера» подібних конфліктів у в майбутньому вдасться уникнути.

У свою чергу, координаторка «Медійної ініціативи за права людини» Ольга Решетілова розповіла Громадському, що серед арсеналу зброї, яку вилучили у представників громадської організації «Аскер» були гранатомети, снайперські гвинтівки, автомати Калашнікова, кулемети та гранати.

«Інформація (про перелік вилученої зброї – ред.) у мене від командира 57-ї бригади і підтверджена оперативним командуванням «Південь», а також поліцією Херсонської області і військовою прокуратурою», – сказала вона.

При цьому Решетілова додала, що частина вилученої зброї значиться раніше втраченою в батальйоні «Айдар».

Нагадаємо, що в ніч на 13 лютого 2017 року поблизу селища Чонгар, коли стався конфлікт між військовими та представниками кримськотатарської громадської організації «Аскер». 

Деталі цього конфлікту читайте у публікації:

«Чонгарський інцидент»: бий своїх, щоб чужі боялися?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: