УКРАЇНА

У Чорнобильській зоні білорус впав з 15-метрової радіолокаційної вежі

28 листопада, 2017 15:49
УКРАЇНА/У Чорнобильській зоні білорус впав з 15-метрової радіолокаційної вежі
Зберегти
Вигляд
У Чорнобильській зоні загинув громадянин Білорусі. Він впав з 15-тиметрової радіолокаційної вежі, що знаходиться в кількох кілометрах від станції.

У Чорнобильській зоні загинув громадянин Білорусі. Він впав з 15-тиметрової радіолокаційної вежі, що знаходиться в кількох кілометрах від станції.

Про це повідомляє поліція Київської області.

«До чергової частини поліції Чорнобильської зони зателефонував сталкер, який повідомив про трагедію, яка сталася з його другом-екстремалом. Поліцейські одразу викликали швидку і виїхали на місце для з’ясування обставин події», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що двоє білорусів та росіянка незаконно проникли на територію відселеного закритого військового об’єкту «Чорнобиль-2».

«Молоді люди, як і більшість незаконних туристів-екстремалів, хотіли отримати найяскравіші враження та фото. 33-річний сталкер обрав для цього радіолокаційну вежу, що знаходиться в кількох кілометрах від станції. Проте не розрахував свої сили і зірвався з 15-тиметрової висоти. Лікарі лише констатували смерть», — повідомили у поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з відміткою про нещасний випадок.

Відносно товаришив загиблого правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 46-1 КУпАП. За порушення вимог режиму радіаційної безпеки їм доведеться сплатити штраф. Підготовлені відповідні документи для скорочення терміну їх перебування на території України.

Поліція попереджає екстремальних туристів про відповідальність перед Законом та небезпеку для життя у Чорнобильській зоні. 

ДИВІТЬСЯ: Об’єктив #9: Російський дятел. Ця детективна історія намагається пояснити причини ядерної катастрофи на ЧАЕС, а також з’ясувати призначення гігантської антени, розташованої неподалік.

 

Пов`язані новини