Співробітники Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Служби безпеки проводять обшуки в офісі «Суспільного телебачення» у Києві у межах провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб «Суспільного».

Про це повідомила Громадському речниця ДБР Анжеліка Іванова.

«ДБР справді нині проводить обшуки у приміщенні НСТУ і також за іншими адресами. На жаль, не можу уточнити, за якими саме ще адресами вони проводяться. Оскільки нині тривають слідчі дії у межах провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб «Суспільного». А саме – зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди» — сказала вона.

У ДБР наголосили, обшуки проводяться з дотриманням всіх вимог Кримінального процесуального кодексу України та жодним чином не перешкоджають роботі телерадіокомпанії

Раніше джерело Громадського повідомило, що в офіс та за місцем проживання кількох керівників «Суспільного» прийшли співробітники Державного бюро розслідувань.

У «Суспільному» повідомили, що люди, які прийшли в офіс, не представилися та не пред’явили ухвали суду з дозволом на проведення слідчих дій.

Поділитись: